sobota, 8 lutego 2014

Jestę Kotę

Jestę kotę i nic co kocie nie jest mi obce!
Co koty lubią?
1. Torebki
Tak, każdy szanujący się kociarz wie, że koty uwielbiają torebki małe, duże, foliowe, papierowe, markowe i te z bazarku. Trudno powiedzieć, co dokładnie siedzi w kociej głowie, ale prawdopodobnie w torbie kot zaspokaja swoją potrzebę eksploatacji oraz chęć znalezienia zacisznego schronienia. A może po prostu myśli, że w środku jest coś do jedzenia?

2. Pudełka
Z pudełkami chodzi mniej więcej o to samo, o co chodziło z torbami, tylko zmienia się forma. Pudełka gwarantują częściowe schronienie, a przy okazji można obserwować otoczenie. Jedyny problem jest taki, że czasem pudełko jest trochę za małe. Zamykane pudełka dają jeszcze możliwość ataku z zaskoczenia!

3. Hmm... niech obrazek powie to sam za siebie
zjadamm
4. Ciepło
Ciepło...

Cieplej...
Każdy właściciel kota wie, że poszukiwanie ciepła jest dla kota priorytetem (zaraz po poszukiwaniu jedzenia). Popularnymi celami pielgrzymek kotów w celu znalezienia upragnionych kalorii są: komputer, telewizor, kaloryfer, parapet na słońcu, u kotów bezdomnych niestety często ciepły silniczek samochodu pod maską. Moje badania sugerują, że nie ma temperatury, która byłaby przez koty uznawana za zbyt wysoką, mogą one z powodzeniem spać nawet na nagrzanym kaloryferze bez uszczerbku dla zdrowia. Prawdopodobnie zgromadzone ciepło jest wysyłane do statku kosmicznego Kota- Matki, gdzie jest zamieniane na energię fal gamma, które oddziałują na ludzkie mózgi i sprawiają, że kobiety chcą pieścić i tulić tylko swoje koty.
kaloryfer! Pilnuję, żeby złomiarze nie zabrali
5. Puzzle

ostatni kawałek zaniosłem do kuwety
Koty uwielbiają układać puzzle. A przynajmniej pomagać przy ich układaniu. Jest to jednak zbyt prostacka zabawa jak dla kota i szybko się nudzą.

A Wy? Co jeszcze byście dodali? Koty lubią kukurydzę, oliwki, gumki recepturki, a może latające muchy?

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Twoja opinia jest dla nas cenna i pomaga nam w samorozwoju.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...